Junior kezdő varrótanfolyam – JKV

Junior kezdő varrótanfolyam

Kezdési időpont: 2026. február 28, SZOMBAT 10:00 – 13:00 | 4 x 3 óra szombatonként
Részvételi díj: 36 000 Ft
Alkalmanként is lehet járni, ha valaki előre láthatóan nem tud részt venni mind a 4 alkalmon.
Egy-egy alkalom díja: 9 000 Ft
Korosztály: 10 – 16 éves korig

Február végén ismét indul junior kezdő varrótanfolyam, szombat délelőttönként. Tanulj meg varrni az alapoktól. Ismerd meg a varrógép működését, a varróeszközök használatát, a szakszerű jelöléseket, a szabást, gombostűzést, az alkatrészek összeállítását és a befejező műveleteket.

Egyszerű használati tárgyakat fogunk készíteni:

  • tolltartót
  • zsákot
  • scrunchie-t, tárolókosarat
  • neszeszert
  • bevásárlószatyrot


A tanfolyam 2026. február 28-án indul, szombat délelőttönként 10:00-től 13:00-ig tart. A további időpontok: március 7, 14, 21.


Az alapanyagot, eszközöket, kellékeket, beleértve a varrógépet mi biztosítjuk, de lehet hozni saját anyagot is. A kezdő tanfolyamon pamutvászonnal dolgozunk. Ha nem tudsz minden alkalmon részt venni, akkor a részvételi díj arányosan kevesebb.

A részvételi díj 36 000 Ft a 12 órás tanfolyamra.

Az oktató Víg Zsuzsi, a Stitch Budapest alapítója, a Fashion Institute of Technology-n végzett divatipari szakember.

A jelentezéshez kérlek, töltsd ki az alábbi jelentkezési lapot az adataiddal.

A regisztrációt követően visszaigazoló e-mailt küldünk a fizetési információval.
Várlak szeretettel!

Regisztráció

Rólunk

A Stitch Budapest 2018 októberében azzal a szándékkal jött létre, hogy varrótanfolyamokon és workshopokon keresztül kézműves technikákat tanítson, ahol a résztvevők megtanulják elkészíteni a saját hétköznapi használati tárgyaikat és tudatos ruhatár tervezéssel egyedi testméretre megvarrni a saját ruháikat. 

Olvass tovább

Kapcsolat

Stitch Budapest
Horváth Mihály tér 16
1082 Budapest

stitchbudapest@gmail.com

+36 30 3291305